Maksed ja arved

3-D Secure autentimine

Mis on 3-D Secure?
3-D Secure autentimise abil saame muuta teie krediitkaarditehingud võimalikult turvaliseks. „3D” tähistab seda, et protsessis on kolm osalist: kaardiomanik, kaardi väljastanud pank ja jaemüüja. Visa kasutab selle protsessi puhul nime "Verified by Visa"
, MasterCard nime  "MasterCard SecureCode“
. 3D Secure võimaldab kaardi seaduslikul omanikul ja õiguspärasel veebimüüjal tehingu sooritada. See protsess on tõhus vahend elektroonilise kaubandusega seotud pettuste vähendamiseks.

Kuidas 3-D Secure töötab?
Kui soovite ostu eest maksta krediitkaardiga, avatakse teie panga kaudu aken, kus palutakse sisestada isiklik salasõna. Salasõna ei tohi kirjutada kaardi peale ja seda ei tohi ajada segi krediitkaardi tagaküljel oleva kolme- või neljakohalise CVC-koodiga (see kood on samuti tihti vajalik). Pärast identimist sooritatakse makse.

Ma pole oma isiklikku salasõna aktiveerinud.
Kui teie pank toetab 3-D Secure autentimist, kuid te pole isiklikku parooli veel aktiveerinud, saate selle parooli luua ka ostu vormistamise ajal.

Tellimuste ja tagastuste haldamine

Elfa Distreleci "My Account" osas saate lihtsalt ja mugavalt tutvuda tehtud tellimuste staatusega ja korraldada mõne toote tagastamist.

  1. Logige poodi oma kasutajaandmetega sisse.
  2. Vajutage otsingukastist paremal asuvale nupule "MyAccount".
  3. Vasakul asuvas menüüribas valige esmalt "Order Manager" ja seejärel allasuv "Order history".
  4. Seejärel kuvatakse teile nimekiri kõigist teie varasematest tellimustest (kui olete ettevõtte konto administraator, näete siin kõigi oma ettevõtte töötajate poolt tehtud tellimusi). Saate seda nimekirja vastavalt oma kriteeriumitele filtreerida, sorteerida ja välja printida.
  5. Kasutades iga tellimuse kõrval olevat noolt, saate liikuda antud tellimuse detailide lehele.
  6. Detailide leht annab teile infot tellimuse kuupäeva, oleku, arve ning kohaletoimetamisaadressi, makseviisi ja kohaletoimetamise ning tellitud toodete kohta. Saate neid siinsamas kas korrata või lisada tooted ostunimekirja.
  7. Kui tellimus näitab staatust "Received" (kätte saadud), saate ette valmistada teatud toodete tagastamise. Selleks vajutage tellitud koguse all olevat linki "Return this product".
  8. Avanevas "lightbox"is sisestage tagastavate toodete kogus koos tagastamise põhjuse, pakendi seisukorra, kommentaaride ja võimalusel tagastatavate toodete seerianumbritega.
  9. Teile saadetakse kinnitusega e-kiri, kui võite tooted tagastada.
  10. Elfa Ditreleci töötaja võtab teiega ühendust.

Kontakt

Raamatupidamine

Meil: eesti@elfadistrelec.com

Makse selgitus

Meil: remittance@distrelec.com