Meist

We are satisfied only when we know you are!

Üle 40 aasta tagasi Šveitsis asutatud Distrelec on börsil noteeritud Dätwyleri kontserni liige. Viimaste aastate jooksul pidevalt kasvanud Distrelec Groupist on saanud juhtiv edasimüüja elektroonika, automaatika, mõõtmisseadete ja IT-tarvikute valdkonnas nii veebis kui ka kataloogi teel. Meil on tütarettevõtted rohkem kui 13 riigis, mis võimaldab kliente kogu Euroopas teenindada kiiresti ja usaldusväärselt.

Üle 150 000 toote. Täna tellitud toode jõuab kohale homme!

Pakume klientidele üle 150 000 toote, millest 100% on laos kohe olemas. Elfa Distrelec on kvaliteetset teenindust pakkuv elektroonikatoodete (automaatika, komponendid, arvutid ja hobid, toiteallikad ja valgustid, tööriistad ja mõõtevahendid) edasimüüja, kes täidab lisatasuta nii väiketellimusi kui ka mahukaid ja tavalisi tellimusi. Dätwyleri kontserni liikmena on Elfa Distrelecil otsekontakt tootjatega, mis võimaldab meil pakkuda parimaid hindu. Tavaliselt saadame oma tooted välja 24 tunni jooksul pärast tellimuse kättesaamist. See on võimalik tänu meie usaldusväärsele, testitud ja läbimõeldud logistikale.

Eriline tähelepanu kvaliteedile

Kuid Elfa Distrelecile pole oluline üksnes kvantiteet. Lähtume rangetest kvaliteedinõuetest nii toodete valimisel, tarnimisel ning klientide, tarnijate ja avalikkusega suhtlemisel. Seetõttu on moto „We are satisfied only when we know you are!” omane igale meeskonnaliikmele, olgu selleks laotööline, juhataja, raamatupidaja või kliendinõustaja – kõik töötajad on oma ala asjatundjad. Tahame panustada oma klientide konkurentsivõimesse. Sageli võib selles suurt rolli mängida üksainus väike komponent. Juhul, kui mõnda tähtsat osa on vaja väga pakiliselt, aitab Elfa Distrelec olukorra lahendada kiiresti ja usaldusväärselt.

Meie kvaliteetne Interneti-põhine edasimüügiteenus tagab teile täieliku juurdepääsu kõikide kanalite kaudu asukohast ja ajast olenemata. Meil on olulisi eeliseid väiksemate tarnijate ees, näiteks tuntud kaubamärk, mitmekülgne kogemus ja hea kättesaadavus.

Meie eesmärk: Soovime tõusta kliendile kohandatud kogustes elektroonikakomponente pakkuva turu juhtivaks edasimüüjaks. Meie missioon: „We are satisfied only when we know you are!”, mõista kliente ja vastata nende ootustele.